Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak se Ondrášek narodil

6. 8. 2009

Obrazek

Ondrášek se narodil ve čtvrtek 23. dubna 2009 v 9.30 hodin ráno v porodnici Hořovice. Nechal na sebe dlouho čekat, protože už bylo dávno po vypočteném termínu. Všichni už se nemohli dočkat, nejvíc já, Ondráškovo maminka Martina, protože to bříško už bylo hodně těžké a hlavně jsem se na toho malého kloučka moc těšila. Ale všichni jsme se dočkali a stálo to za to. Do nemocnice nás vezl tatínek Jindra krátce před půlnocí. Jak se říka "praskla voda" zrovna ve chvíli, kdy jsme se chystali jít spát. Naše vybraná porodnice v Motole byla v tu dobu zavřená, tak jsme zavolali do Hořovic, kde nás moc mile přijali. Uložili nás na porodní sál, že se uvidí, jak rychle se miminku bude chtít z bříška ven. Zřejmě miminko vycítilo, že už je vše připraveno a opravdu už může na svět, tak dalo o sobě vědět a vše to začalo krátce po příjezdu do porodnice. Tatínek byl celou dobu s námi a pomáhal, jak to jen šlo. Taky byl první s paní doktorkou Lonkovou, kdo Ondráška uviděl. Narodil se kluk jako buk - 4,31kg a 53 cm. Křičel a křičel, aby všichni věděli, že je na světě... Ondřej Ibl.

 

 

Toho dne bylo moc hezky, svítilo sluníčko, ale nejvíce zářili všichni kolem toho malého klubíčka.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Den D

(Petra B., 4. 9. 2009 18:54)

Teta Petra ten večer navštívila maminku Martinku v Rudné :)a konstatovala, že to bude co nevidět!
A večer se jelo! :) Asi hodinu po porodu, ještě z porodního sálu šťastná maminka volala, že je Ondrášek na světě! Byla jsem moc šťastná a hlavně si vážím toho, že jsem byla mezi prvními, kdo se o tak krásné události dozvěděl! Celé těhotenství jsem s maminkou Marťou prožívala! Tohle je to správné "přátelství" :)

první seznámení

(babi a děda, 11. 8. 2009 14:00)

Malého Ondráška jsme poprvé viděli druhý den po porodu v sobotu, kdy jsme se na něj a maminku jeli podívat do pěkné porodnice v Hořovicích. Na pokoji byla šťastná maminka, tatínek a v postýlce spal malý Ondrášek. Byl to jeden z nejhežčích dnů našeho života.